Otomobil

İşte 2020 Renault Captur Nisan ayı fiyatları!

Yeni nesil Renault Captur'un, versiyon seçeneklerine ve Nisan ayı fiyat listesine hep birlikte göz atalım.

İşte 2020 Renault Captur Nisan ayı fiyatları! - Page 1

Clio, Kadjar, Megane, Symbol, Koleos, Captur gibi zengin model içeriklerini bünyesinde barındıran ve modelleri ülkemizde de oldukça beğenilen Renault, 2020 model sıfır araç modellerine ait fiyat listesini güncelledi.

Otomobil pazarındaki fiyat değişkenliği devam ederken, 2020 Renault Captur fiyatlarında son olarak Şubat ayında sembolik nitelikte sayabileceğimiz küçük bir zam yaşanmıştı. Nisan ayında da bu fiyat etiketlerinin aynı şekilde devam ettiğini görmekteyiz.

Sınıfının en çok tercih edilen modellerinden birisi olan 2020 Renault Captur'un, güncellenen fiyat listesine baktığımızda, giriş sınıfı modeli 305 bin 100 TL'den başlayan fiyat etiketi ile karşımıza çıkarken, en dolu modelinin ise 347 bin 100 TL gibi bir fiyat etiketine sahip olduğunu görüyoruz.

Güncellenen fiyat listesine göre, 2020 Renault Captur'un en düşük modeli ile en yüksek pakete sahip modeli arasında 42 bin TL'lik bir fiyat farkı mevcut.

İşte 2020 Renault Captur modellerin yer aldığı yeni fiyat listesi;

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.