Son zamanlarda otomobil piyasasındaki fiyatlar adeta aldı başını gitti. Hele ki sıfır bir araç satın almak için harcamanız gereken tutarlardaki artış ciddi düzeylerde. Ancak Volkswagen tarafından Güney Amerika ülkelerinde satışa sunulan yeni Volkswagen Gol, bizim için de heyecan yarattı. Zira Şili'de otomobilin vergisiz fiyatı 5.873 dolar olarak belirlendi ve bu da Türkiye için yaklaşık olarak 40.000 TL'lik bir fiyat etiketine denk geliyor. Ancak vergiler ile birlikte bu fiyat biraz yükseliyor. İsterseniz gelin yeni Volkswagen Gol için detayları konuşalım!

Evet, bahsettiğimiz gibi Şili'de otomobilin vergisiz fiyatı 5.873 dolar ve bu da 40.000 TL gibi bir fiyata denk geliyor. Ancak vergileri eklediğimiz zaman fiyat 70.000 TL'yi biraz daha geçiyor. Ancak yine de bu fiyata sıfır bir araç almak günümüz şartları da hesaba katılırsa kulağa harika geliyor.

Peki ama uygun fiyatlı Volkswagen Gol Türkiye pazarına gelecek mi? Bu konu henüz gizemini koruyor ancak birçok tüketici böylesine uygun bir aracı dört gözle bekliyor.

Volkswagen Gol Trendline, Comfortline ve Highline seçenekleriyle satışa sunuluyor. Bunlardan giriş seviyesinde olan Trendline, ön tarafında otomatik iki cam ile geliyor. Ayrıca bu pakette merkezi kilit ve manuel klima da söz konusu.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.