İşte dünyanın en iyi 5 yarış motoru - Page 1

İşte Ducati 959 Panigale'de firmanın yıllardır özlem duyduğu başarıları gerçekleştirmesi için bütün tecrübelerini aktardığı MotoGP versiyonunun, İtalyan tasarım kültürü ile caddelere uyarlanmış halidir. 959 Panigale 10500 devire ulaştığında 157 bg'lik bir güç üretir ve bu güç caddelerin en hızlılarından biri olmanızı sağlar.

İşte dünyanın en iyi 5 yarış motoru - Page 2

2.Honda CBR 1000 RR Fireblade SP

Honda Supersport motosiklet kategorisinin tartışmasız en güçlü firmalarından bir tanesidir, özellikle MotoGP'de ciddi başarılar elde eden Honda, ayrıca bu organizasyonda ki bir çok takıma da motosiklet tedarik etmektedir.

İşte dünyanın en iyi 5 yarış motoru - Page 3

Firma geniş bir sanayi ve teknoloji gücüne sahip olmasını oldukça iyi değerlendirmekte ve yarış teknolojilerine bütün birikimini aktarmaktadır. Yakın zamanlarda genç yetenek Marc Márquez ile 2 dünya şampiyonluğu kazanması, firmanın bu konuda ne kadar iddialı olduğunu bizlere göstermektedir.

İşte dünyanın en iyi 5 yarış motoru - Page 4

Honda, bütün tecrübelerini kullanarak geliştirdiği yarış motosikletlerini caddelere uyarlarken gücünden hiçbir şey kaybetmemesine büyük önem vermektedir. Bu titizliğin eseri olarak karşımıza Honda CBR 1000 RR Fireblade SP modeli ile çıkan firma bu motosiklete 1000 cc'lik bir canavar yerleştirmiştir ve bu canavar 12250 devirde 181 bg'lik ciddi bir güç üretir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.