Otomobil

İşte karşınızda Hyundai Tucson 2021 model!

Hyundai Tucson dördüncü jenerasyon olarak yenilendi ve 2021 model olarak güncellendi. İşte otomobilin özellikleri ve fiyatı.

İşte karşınızda Hyundai Tucson 2021 model! - Page 1

İlk kez 2004 yılında tanıtılan ve 17 yıllık tarihinde 7 milyondan fazla satan Hyundai Tucson güncellendi. Yeni teknolojilerle donatılan otomobil benzinli, dizel, plug-in hibrit, hibrit ve dizel 48 Volt hibrit motor seçeneklerine sahip olarak satışa sunuluyor.

Sensuous Sportiness tasarım kimliğine göre tasarlanan ve geliştirilmiş ilk Hyundai SUV modeli."Parametrik Gizli Farlar ve Gündüz Farları”, Tucson'a karanlıkta bile iyi bir görüş sağlıyor.

Tucson’da 10,25 inç dijital gösterge ve 10,25 inç dokunmatik multimedya eğlence ekranı bulunuyor. Çoklu havalandırma, üç bölgeli klima kontrolü, ön ve arka ısıtmalı koltuklar gibi konfor özelliği var. Yeni Tucson, 620 litre bagaj hacmine sahip. Bu rakam koltuklar yatırıldığındaysa 1.800 litreye çıkıyor. Otomobilde öndeki yolcuların birbirleriyle çarpışmasını önlemek için yeni bir orta hava yastığı var.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.