İşte karşınızda yeni Peugeot 508! - Page 1

Peugeot tarafından ortaya konan tasarım devriminin D sedan sınıfındaki temsilcisi Peugeot 508, oldukça sevilmişti. Ülkemizde de çokça satılan model, tasarım yapısıyla dikkatleri hemen üzerine çekiyordu. Araç için uzun süredir beklenen yenilikler ise 2023 yılında gerçekleşti. Genel tasarım dilini koruyan Fransız otomotiv devi, ufak nüanslar sayesinde aracı daha yakışıklı hale getirmeye çalışmış gibi görünüyor.

İşte karşınızda yeni Peugeot 508! - Page 2

İşte karşınızda yeni Peugeot 508!


Yeni Peugeot 508’deki ilk değişimler, ön panelde göze çarpıyor. Artık kaplan dişlerinin yerini üç çizgili bir tasarımın aldığını söylemek mümkün.

İşte karşınızda yeni Peugeot 508! - Page 3

Izgara kısmına yeni logosunu da yerleştiren marka, kullanıcılar için jant seçeneklerini de arttırmış durumda. Modelin ebat boyutlarındaysa herhangi bir değişiklik söz konusu değil. Peugeot 508 sahibi olanlar, 487 litrelik bir bagaj kapasitesine sahip olacaklarını bilmeliler. Station Wagon satın alanlar ise bunun 530 litreye kadar çıktığını görebilir.

İşte karşınızda yeni Peugeot 508! - Page 4

Peugeot 508 kokpit tarafında da elden geçmiş durumda. Dikiş detaylarının daha öne çıktığı bu kokpitte 10 inçlik multimedya ekranı ve 12 inçlik dijital gösterge panelinin bulunduğunu ifade etmiş olalım. Ayrıca güvenliği daha da güçlendirmek isteyen şirket, Yeni Peugeot 508’de gece görüş desteğini de kullanıcılara sağlıyor. Bu sayede gece sürüşlerinde yaya, hayvan ve daha pek çok şeyi daha sağlıklı bir şekilde görüp tespit etmek kolaylaşıyor. Aracın ülkemize geleceği tarih henüz net değilken biz resmi sitede görünen güncel fiyat detaylarını sizlerle buluşturuyor olacağız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.