İşte Porsche'nin gizli konsept otomobilleri - Page 1

Ya Taycan elektrikli olmasaydı? Yeni bir 550 Spyder nasıl görünürdü? Bu gerçekten bir minibüs mü?

İşte Porsche'nin gizli konsept otomobilleri - Page 2

İşte o merak uyandıran soruların cevapları. Evet, 2020'de Porsche, tasarım stüdyosunun kasalarını açtı ve SUV'lere değil spor arabalara olan talebin Porsche'yi elinde tuttuğu alternatif bir evrenden gelen bir dizi gizli konsept araba, ne olursa olsun çalışmaları ve belki arabaları gösterdi.


 Evet, bu bir Porsche minibüsü.

İşte Porsche'nin gizli konsept otomobilleri - Page 3

Porsche 919 Street


İsme aldanmayın. Bu yol için bir Porsche 919 Le Mans arabası değil. Bunu daha çok Aston Martin Vulcan ve Ferrari FXXK'ye rakip olarak düşünün: anahtar teslimi bir beyefendi yarışçı oyuncağı. Le Mans ödüllü yarışçının sadece pist versiyonu.

İşte Porsche'nin gizli konsept otomobilleri - Page 4

919 Street'in boyutları, yarış arabasının küçültülmüş duruşuna uyuyor ve 900bhp turboşarjlı V4 motoru ve hibrit motorları koruyor. Porsche gerçekten de 919 Street'i nihai pist günü hiper otomobili olarak sınırlı üretime sokmaya çalıştı, ancak bunun hibrit aktarma organlarının katıksız karmaşıklığı tarafından öldürüldüğünü söylüyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.