Kampanyalı fiyatıyla sınıfında rakipsiz: Peugeot 3008 - Page 1

SUV modellerine olan ilgi gün geçtikçe daha fazla artıyor. Özellikle de C-SUV modelleri, geniş ve büyük ailelerin ilk tercihi oluyor. Peki ama C-SUV modelleri arasında hangi arabalar var? Bu noktada tüketicilerin pek çok alternatife sahip olduğunu net bir şekilde söyleyebiliriz.

Kampanyalı fiyatıyla sınıfında rakipsiz: Peugeot 3008 - Page 2

Zira Volkswagen Tiguan, Hyundai Tucson, Kia Sportage ve daha pek çok model, bu alanda tüketicilerin beğenisine sunulmuş vaziyette. Tabii bu modellerin arasında Peugeot 3008 de çok ciddi bir aday.

Kampanyalı fiyatıyla sınıfında rakipsiz: Peugeot 3008 - Page 3

Sınıfında rakipsiz: Peugeot 3008


Peugeot 3008 hem oldukça şık bir görünüme sahip hem de fazlasıyla geniş bir yaşam alanına sahip. Hele ki aracın 520 litreye varan bagaj hacmi, uzun yolculuklarda çok değerli bir özellik olarak öne çıkıyor. Bu hacmi daha da büyütmek için tek yapmanız gereken şey ise koltukları yatırmak. Bu sayede bagaj kısmını 1482 litreye kadar büyütmeniz mümkün.

Kampanyalı fiyatıyla sınıfında rakipsiz: Peugeot 3008 - Page 4

Peugeot 3008 giriş paketinde 1.5 litrelik dizel makine ile geliyor. 130 beygir gibi oldukça ciddi bir güç değerine sahip olan bu motor, EAT8 olarak adlandırılan tam otomatik şanzıman ile beraber uyum içerisinde çalışıyor. Active Prime olarak isimlendirilen söz konusu paketin fiyatı ise şu anda 974.000 TL seviyesinde. Tüm fiyat listesini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.