Karşınızda BMW 2-Serisi Active Tourer - Page 1

Çıplak gözlerin karşısına Cenevre Otomobil Fuarı’nda çıkması planlanan otomobil, önden çekişli olması nedeniyle markanın fanatiklerinin sabrını zorlayacakmış gibi görünüyor.

Karşınızda BMW 2-Serisi Active Tourer - Page 2

Önden çekişli olsa bile Active Tourer böbrek ızgarası, çift dairesel ön farları ve Hofmeister kıvrımıyla bir BMW olduğunu açıkça gösteriyor. 4.342 mm uzunluğunda, 1.800 mm genişliğinde ve 1.555 mm yüksekliğinde olan otomobil 2.670 mm’lik aks aralığına sahip.

Karşınızda BMW 2-Serisi Active Tourer - Page 3

Tasarım açısından herkese hitap etmeyecek olsa bile Sport Line paketi parlak siyah detayları, özel hava girişleri ve farklı 16 veya 17 inçlik jantlarıyla dikkat çekiyor. Yeni model ayrıca deri kaplı spor direksiyon, özel koltuk döşemeleri ve krom detaylar ile birlikte geliyor.

Karşınızda BMW 2-Serisi Active Tourer - Page 4

Eğer Sport Line yeterince spor değilse, M Sport paketi otomobile aerodinamik bir gövde kiti, parlak siyah ızgara, yüksekliği 10 mm azaltan spor ayarlara sahip süspansiyon ve 17 veya 18 inçlik hafif alaşım jantlar katıyor. Bu paket ayrıca iç mekanda M deri direksiyon, özel döşemeli spor koltuklar, antrasit tavan çizgisi ve M detaylarına sahip kapı eşikleri ile göze çarpıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.