Karşınızda en ucuz araba: Fiat Fiorino - Page 1

Sıfır otomobil dünyasındaki zam yağmuru, hafif ticari alanını da ciddi şekilde etkiledi. Zamlardan etkilenenlerin başında ise Fiat Doblo geliyor. Geniş ailelerin, bilindik tabiriyle eniştelerin gözdesi olan Doblo, son zamların ardından pahalı bir araç haline geldi. Bu durumdan rahatsız olan kişiler ise soluğu Fiat Fiorino modelinin yanında alıyor. Ülkemizin şu anda en ucuz sıfır arabası unvanına sahip olan Fiorino, elbette ki abisi Doblo’ya göre biraz daha kompakt bir yapıya sahip.

Karşınızda en ucuz araba: Fiat Fiorino - Page 2

Karşınızda en ucuz araba: Fiat Fiorino


Ancak sınıfına rağmen Fiorino da ciddi bir bagaj hacmi ve oturma alanı sunuyor. Modelin oldukça zengin versiyon listesi de tüketicilere bol alternatifli bir seçenek havuzu vadediyor.

Karşınızda en ucuz araba: Fiat Fiorino - Page 3

Bu bağlamda son yıllarda Fiat Fiorino satışlarında ciddi bir yükseliş olduğunu da ifade etmek lazım. Bu tezimizi rakamlar da destekliyor ve Fiorino, son dönemlerde hiç de kötü olmayan bir satış grafiği çiziyor.

Karşınızda en ucuz araba: Fiat Fiorino - Page 4

Gelelim yavaş yavaş fiyat konusuna. Fiorino hali hazırda 353.900 TL’den başlayan fiyatlardan alıcı buluyor. Otomatik seçeneği bulunmayan araç hakkındaki tüm detaylara aşağıdaki listeden ulaşmanız mümkün. İşte 2023 Fiat Fiorino güncel fiyat listesi!

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.