Karşınızda en ucuz yedi kişilik araba! Dacia Jogger bu fiyata kaçmaz - Page 1

Ülkemizde geniş aile yapısında olanların sayısı bir hayli fazla. Dolayısıyla geniş arabalar da çokça tercih konusu oluyor. Ancak fiyatların giderek yükselmesi, bu sınıftaki otomobillere olan ulaşımın gün geçtikçe daha da zorlaşması anlamına geliyor. Tam da bu noktada Türkiye pazarına yeni gelen Dacia Jogger’ın kurtarıcı olabileceğini söyleyelim. 7 kişilik bir SUV olan Dacia Jogger, sınıfındaki diğer rakiplerine göre oldukça uygun bir fiyat listesine sahip.

Karşınızda en ucuz yedi kişilik araba! Dacia Jogger bu fiyata kaçmaz - Page 2

Karşınızda en ucuz yedi kişilik araba! Dacia Jogger bu fiyata kaçmaz


Dacia Jogger 2 kişilik koltukları açıkken 185, koltuklar kapalıyken ise 689 litrelik bir bagaj hacmi sunuyor. Böylece uzun yolculukları daha rahat hale getiren araç, en arkada oturanların bile keyifli yolculuklar yaşamasını sağlıyor. Zira ek olarak sunulan koltuklarda oturanların diz mesafesi, tahmin edemeyeceğiniz kadar iyi. Markanın bu konuda oldukça iddialı olduğunu ve sonuna kadar haklı olduklarını ifade etmek lazım.

Karşınızda en ucuz yedi kişilik araba! Dacia Jogger bu fiyata kaçmaz - Page 3

Dacia Jogger için bahsetmemiz gereken en önemli kusur ise modelin hiçbir donanım paketinde otomatik şanzımana sahip olmaması diyebiliriz. Şimdilik markanın ilerleyen zamanlarda buna bir çare bulacağını umut etmekten başka yapacağımız bir şey yok. 658.900 TL’den başlayan fiyatlarla ülkemizde satışta olan Dacia Jogger’ın tüm donanım seçeneklerini aşağıdaki detaylardan inceleyebilirsiniz.

Karşınızda en ucuz yedi kişilik araba! Dacia Jogger bu fiyata kaçmaz - Page 4

Essential Turbo 110 bg 7 koltuklu


Fiyatı: 658.900 ₺

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.