Karşınızda son 10 yılın en iyi otomobili! - Page 1

Konuya ilişkin açıklamaya göre, dünya otomotiv basınının en saygın yayınları arasında yer alan İngiliz BBC televizyonu Top Gear programı Bugatti Veyron 16.4`ü, ünlü Amerikan lüks yaşam dergisi Robb Report ise Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport`u On Yılın Otomobili olarak ilan etti.

Karşınızda son 10 yılın en iyi otomobili! - Page 2

Jeremy Clarkson`ın önderliğindeki BBC TV Top Gear programı tarafından konuya ilişkin olarak, ``Otomotivin düsturunu yazan bir otomobil, muhteşem bir mühendislik yapıtı, gerçek anlamda bir Concorde etkisi... Top Gear On Yılın Otomobili, Bugatti Veyron`dur`` açıklaması yapıldı.

Karşınızda son 10 yılın en iyi otomobili! - Page 3

Robb Report`un seçici jürisi de üstü açık versiyon olan Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport`un ``On Yılın Otomobili`` olarak bütünüyle standart oluşturduğunu ifade etti. ``Estetik ve güç`` misyonunu yerine getirmesi nedeniyle jüri üyelerinin övgüsünü toplayan araç, jürinin tamamının oyunu aldı.

Karşınızda son 10 yılın en iyi otomobili! - Page 4

Temmuz 2009`dan itibaren pazara sunulan Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport`un azami hızı ise yine 407 km/s ve 0-100 km/s hızlanmasını 2.7 saniyede tamamlıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.