Kia Picanto Şubat fiyatlarına inanamayacaksınız! Bu fiyatlar ilk kez böyle! - Page 1

Otomobil markaları yavaş yavaş 2022 model yılını içeren fiyat listelerini yayınlamaya başladı. Bunlardan birisi de Kia. Güney Kore merkezli otomotiv devi, A sınıfı hatchback modeli olan Picanto için de yeni fiyatları yayınladı. Buna göre otomobilin giriş seviyesindeki fiyatı, 300.000 TL sınırına dayandı bile. Giriş seviyesindeki fiyatın ilerleyen zamanlarda gelecek yeni zamlar sonrasında bu sınırı geçmesi de oldukça yüksek bir olasılık.

Kia Picanto Şubat fiyatlarına inanamayacaksınız! Bu fiyatlar ilk kez böyle! - Page 2

Kia Picanto fiyat listesi: Fiyatı 300.000 TL’ye dayandı!


Kia Picanto oldukça küçük ve minimal tasarlanmış deyim yerindeyse kutu gibi bir araba. Bu tarz arabaların daha çok hanımlara hitap ettiğini söylesek sanırım yanlış olmaz. Özellikle şehir içerisindeki kullanımlarda Picanto gibi araçlar büyük rahatlık sağlıyor

Kia Picanto Şubat fiyatlarına inanamayacaksınız! Bu fiyatlar ilk kez böyle! - Page 3

Ayrıca park sorununu da minimuma indiren araç, dar alanlara bile rahatça girebiliyor. Ancak uygun fiyatlı olmasını beklediğimiz modelin fiyatı maalesef ki hiç de öyle değil.

Kia Picanto Şubat fiyatlarına inanamayacaksınız! Bu fiyatlar ilk kez böyle! - Page 4

Kia Picanto baz donanım seviyesinde kullanıcılara 1.0 litrelik benzinli bir motor sunuyor. 67 beygir güç üreten bu motora otomatik şanzıman eşlik ediyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.