Kia Stonic fiyat listesi: Bak işine Duster! - Page 1

B-SUV pazarında tüketicilerin çok geniş bir alternatif yelpazesi bulunuyor. Bu yelpaze içerisinde yer alan arabalardan bir tanesi de Kia Stonic. Model belki yol tutuşu ve konforuyla değil ancak piyasa şartlarına göre uygun diyebileceğimiz fiyatlarıyla ön plana çıkıyor. İşte biz de modelin fiyat detaylarını mercek altına alıyor olacağız.

Kia Stonic fiyat listesi: Bak işine Duster! - Page 2

Kia Stonic fiyat listesi: Bak işine Duster!


Kia Stonic baz donanım seviyesinde 1.2 litrelik benzinli motor ve manuel şanzımanla beraber geliyor. 84 beygir güç üretebilen bu makine, performans anlamında ise beklentileri karşılamayı başarıyor. Elbette Stonic, bir yarış arabası değil. Dolayısıyla performans konusundaki söylediklerimiz, standart sürücüler için geçerli olacaktır.

Kia Stonic fiyat listesi: Bak işine Duster! - Page 3

Gelelim yavaş yavaş en merak edilen mevzuya yani fiyat konusuna. Stonic ülkemizde 635.000 TL’lik bir başlangıç fiyatına sahip. Tam otomatik şanzıman isteyenlerin ise cebinden çıkması gereken bedel en az 740.000 TL olarak görünüyor. Dilerseniz artık lafı daha fazla uzatmadan sizleri aracın versiyon seçenekleri ve güncel fiyat listesinin tamamıyla baş başa bırakmış olalım. İşte 2023 Kia Stonic fiyat listesi!

Kia Stonic fiyat listesi: Bak işine Duster! - Page 4

1.2L 84 PS Manuel Benzin Cool


Fiyatı: 635.000 TL


1.4L 100 PS Otomatik Benzin Cool


Fiyatı: 740.000 TL

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.