Kia Stonic fiyat listesi: En ucuz B-SUV - Page 1

B-SUV sınıfında rekabet bir hayli kızıştı. Citroen, Volkswagen ve Peugeot gibi markalarında bu alanda yapmış olduğu yatırımlar, bazı markalarında daha geri planda kalmasına sebep oldu. Bu segmentin az konuşulan araçlarından biri de Kia Stonic.

Kia Stonic fiyat listesi: En ucuz B-SUV - Page 2

Çok dikkat çekici bir tasarıma sahip olmasa da modelin fiyat listesi denemeye değer olduğunu bizlere gösteriyor. Peki ama 2023 yılının ilk aylarında olduğumuz şu günlerde Kia Stonic fiyatları ne durumda? İşte detaylar.

Kia Stonic fiyat listesi: En ucuz B-SUV - Page 3

Kia Stonic fiyat listesi: En ucuz B-SUV


Kia Stonic geniş bir versiyon listesine sahip. Bu sebepten dolayı da tüketicileri bol alternatifli paketlerin beklediğini gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. İsterseniz en çok merak edilen paketten yani baz donanım seviyesinden başlayalım.

Kia Stonic fiyat listesi: En ucuz B-SUV - Page 4

Cool olarak isimlendirilen bu seçenekte araç 1.2 litrelik benzinli bir motor ve de manuel şanzımanıyla beraber geliyor. Bahse konu olan motorun 84 beygir gücünde olduğunu da unutmadan söyleyelim. En boş paket olarak geçen bu versiyonun fiyatı ise günümüzde tam 620.000 TL. Diğer versiyonların hepsinde ise manuel yerine tam otomatik vites yer alıyor. Listenin tamamını aşağıdaki detaylardan inceleyebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.