Makul fiyatlı sağlam ve güvenilir 5 otomobil - Page 1

Peki güvenilirden ne kastediyoruz?


 Yolda dayanıklı olacak, gelişmiş güvenlik sunacak, daha az yakacak ve karşılaştığı en ufak bir kazadan bile sağlam çıkabilecek.


Kulağa oldukça iyi geliyor fakat bu özelliklere sahip araçlar oldukça pahalı diye düşünmeden edemiyorsunuz biliyoruz. Bu nedenle bu galerimizde size saydığımız özelliklere sahip nispeten çok da pahalı olmayan otomobilleri anlatacağız. Hem güvenilir hem de alım gücü daha makul olan 5 araba listesi haberimizde.


1.      Toyota Prius


Toyota'nın uzun süredir çalışan hibrit arabası, güvenilirlik açısından Tüketici Raporları listesinin başında yer alıyor. Prius, 121 beygir gücü için iyi bir elektrik motoruna sahip 1.8 litrelik dört silindirli bir motorla çalışıyor. Prius ‘un geniş kabini ve yakıt performansı ile Toyota sağlamlığı ve güvenilirliği düşünüldüğünde değerlendirilmesi gereken otomobillerin ilki olmaktan kaçamıyor.

Makul fiyatlı sağlam ve güvenilir 5 otomobil - Page 2

2.      Honda HR-V


Küçük SUV'ler çok revaçta ve çoğu alıcının bunları şık dış görünümleri için tercih ettiğini düşünsek de, 2021 Honda HR-V gibi bazı modeller şaşırtıcı derecede pratiklik sunuyor. Honda’nın sağlam ve güvenilir araç söz konusu olduğunda güvenebileceğiniz bir marka olduğunu göz önüne alırsanız HR-V sizi yarı yolda bırakmaz.

Makul fiyatlı sağlam ve güvenilir 5 otomobil - Page 3

3.      Hyundai Kona


Cesur stili ve sürüşü eğlenceli doğasıyla Hyundai Kona, favori küçük SUV'lerimizden biri. Küçük bir tasarımı olmasına rağmen iç mekan genişliği ve konforlu sürüş keyfi sizi memnun edecek. Güvenilirliği ise rakiplerine göre geçerli not almış durumda.

Makul fiyatlı sağlam ve güvenilir 5 otomobil - Page 4

4.      Seat Leon


Seat Leon son yıllarda kullanıcılar tarafından tercih edilen araçların başında geliyor. Küçük bir tasarımı olmasına rağmen güvenlik ve sağlamlık testilerinde başarılı olduğunu söylemek mümkün.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.