Arka tarafa baktığımızda ilk olarak o kocaman rüzgarlığı kendine tekrar baktırabiliyor. Arka stop farlarının şıklığı tasarıma artılar katarken, motorlu bagajı da aracın teknolojisini ön plana çıkartıyor.

Aracın iç tasarımı bizi konforuyla karşıladı. Kavramalı deri koltukları ve 2 yönlü ayarlanabilir direksiyonu konfor açısından göze ilk çarpan artılardı. Malzeme kalitesinin orta sınıf olduğu modelde, orta konsol üzeri deri malzemelere denk gelebiliyoruz. İçeride tasarıma artı katan krom detaylara da denk geliyoruz

Çok abartılı olmayan modern şekilde süslenmiş bir iç kabin var. Çok doğru yere konumlandırılmış ekran da ,aracı kullanım bakımından daha pratik hale getiriyor. Hazır ekran demişken…. Dokunmatik hassasiyeti çok iyi olmayan ancak, bir çok teknolojiyi barındıran bir orta ekran var.

Şöyle modelin teknolojisine de göz attığımızda, start stopu olan, koltuk ısıtıcılarını gördüğümüz, usp ve aux girişleri barındıran orta bölümle karşılaşıyoruz. Araç, bu donanımların haricinde güvenlik donanımları konusunda da oldukça başarılı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.