Makyajlı Volkswagen Polo büyülüyor! - Page 1

Ön farlar ve arka stopların şekli şu anda satışta bulunan otomobil ile aynı kalırken, ön farlar artık yüksek donanımda LED farlara sahip. Stoplar ise markanın diğer modelleriyle daha uyumlu yeni desenleriyle göze çarpıyor.

Makyajlı Volkswagen Polo büyülüyor! - Page 2

Makyajlı Polo'nun en büyük değişiklikleri ise kaputun altında bulunuyor. Volkswagen motor gamına yeni eklediği üç silindirli benzinli ve dizel motorlarla daha önce sahip olduğu motorları rafa kaldırıyor.

Makyajlı Volkswagen Polo büyülüyor! - Page 3

Üç silindirli 1.4 litrelik dizel motor 75 bg, 90 bg ve 105 bg'lik versiyonlarıyla, eski otomobilde bulunan 1.2 litrelik ve 1.6 litrelik motorların yerine geçecek. Bu motor 75 bg'lik versiyonunda 210 Nm maksimum tork sunarken aynı zamanda 3.2 l/100km'lik ortalama yakıt tüketimi ve 82 g/km'lik CO2 salınım değerine sahip olacak.

Makyajlı Volkswagen Polo büyülüyor! - Page 4

Tüketim ve salınım değerleri fabrika tarafından 90 bg'lik versiyon için 3.4 l/100km ve 89 g/km olarak verilmiş, ki bu değerler aynı güce sahip 1.6 litrelik dört silindirli motordan yüzde 21 daha iyi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.