Market arabasıydı yollara indi Cozy Coupe - Page 1

John Bitmead adındaki tamirci 35 bin sterlin gibi şaşırtıcı bir maliyet ile klasikleşen çocuk arabasının yetişkin versiyonu olan Cozy Coupe'yi yarattı. John Bitmead adlı tamircinin 5 ayını alan Cozy Coupe'de oyuncak boyutundaki tüm ayrıntılar sarı tavanından büyük bardak tutucusuna kadar birebir olarak yetiştkin versiyonuna uygulandı.

Market arabasıydı yollara indi Cozy Coupe - Page 2

Çocuk versiyonu pedallar sayesinde ayak gücü ile çalışırken yetişkin versiyonu Cozy Coupe 800 cc'lik motoru ile 0-70'i 17 saniyede görüyor.

Market arabasıydı yollara indi Cozy Coupe - Page 3

Kardeşi Geoff ve arkadaşı Nigel Douglas'ın yardımları ile Cozy Coupe'yi yaratan John Bitmead aklına gelen çılgın fikrin nasıl olacağını görmek istediği ve kendisine meydan okuyan bir kişiliğe sahip olduğu için bu kadar kısa sürece bu tarzda bir araç yarattığını açıkladı.

Market arabasıydı yollara indi Cozy Coupe - Page 4

Cozy Coupe'nin yaratıcısı John Bitmead fikrin çılgınca olduğunu belirtti ve deneme sürüşünde aracını sokakta gören insanların kendilerine şaşkınlıkla baktığını belirtti.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.