Mart ayı ile birlikte TOGG fiyatı da netleşti! Beklenenden biraz yüksek! - Page 1

Türkiye son derece hareketli bir dönemden geçiyor. Tam Şubat ayı geldi TOGG ön siparişe çıkacak derken, Maraş’ta meydana gelen deprem sonrasında tüm dengeler değişti. Dolayısıyla TOGG’un ön siparişleri de kısa süreliğine ertelendi.

Mart ayı ile birlikte TOGG fiyatı da netleşti! Beklenenden biraz yüksek! - Page 2

Peki TOGG ne zaman satışa çıkacak? Neyse ki şu anda TOGG’un satışında herhangi bir ertelenme yok. Mart ayının sonunda TOGG’un satışa sunulması bekleniyor. Hali hazırda satış aşamasının nasıl gerçekleşeceği bilinmiyor. Muhtemelen önümüzdeki günlerde bu durum da netlik kazanacaktır.

Mart ayı ile birlikte TOGG fiyatı da netleşti! Beklenenden biraz yüksek! - Page 3

Şimdi gelelim TOGG için dile getirilen fiyata. Bilindiği üzere ilk duyurulduğu günden bu yana TOGG’un kaç TL olacağı büyük bir merak konusuydu. Bu konu ile ilgili şimdiye kadar birçok etiket telaffuz edildi. Son olarak TOGG’un 1 milyonun altında bir etikete sahip olacağı konuşuluyordu.

Mart ayı ile birlikte TOGG fiyatı da netleşti! Beklenenden biraz yüksek! - Page 4

Lakin yükselen enflasyonla birlikte otomobil fiyatları büyük oranda arttı. TOGG’un rekabet edeceği C-SUV segmentindeki modellerin fiyatı bile 1 milyon 100 bin TL’yi geçti. Dolayısıyla bu şartlarda TOGG’un 1 milyonun altına satışa sunulması büyük bir sürpriz olurdu.-

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.