Mercedes-AMG CLA 35 özel rengiyle karşınızda

Ünlü Alman otomobil üreticisi Mercedes-Benz'in 2020 Mercedes-AMG CLA 35 modeli özel sarı rengi ile görücüye çıktı. Tanıtımı gerçekleştirilen model hem tasarımıyla hem de özel rengiyle otomobil dünyasını adeta büyüledi.
116
Mercedes-AMG CLA 35 özel rengiyle karşınızda - Page 1

Dünya çapında ürettiği otomobiller ile otomobil sektöründe söz sahibi olan ve merkezi Almanya’da bulunan dev otomobil üreticisi Mercedes-Benz yeni modeli Mercedes-AMG CLA 35 ile karşımıza çıkıyor.

216
Mercedes-AMG CLA 35 özel rengiyle karşınızda - Page 2

Üreteceği yeni modeller ile otomobil piyasasında kendinden söz ettirmeye kararlı olan firma tanıtımını yapacağı yeni modellerinde renk konusunda değişiklikler yapacağının sinyallerini verdi. CLA 35 modeli özel sarı lasman rengi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

316
Mercedes-AMG CLA 35 özel rengiyle karşınızda - Page 3

Firma Mercedes-AMG CLA 35 modeline daha önceki modellerinde kullandığı AMG rozetini kullanarak aracın daha kaslı bir yapıda görünmesini sağlamış.

416
Mercedes-AMG CLA 35 özel rengiyle karşınızda - Page 4

Bu güçlü yapısıyla 2020 Mercedes-AMG CLA 35 modeline özellikle önden bakıldığında kışkırtıcı bir tasarıma sahip olduğu gözlerden kaçmıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.