Mercedes-AMG SL 63 4MATIC+ Türkiye'de satışta! Fiyatı sadece 11.5 milyon TL! - Page 1

Sıfır otomobil denildiğinde akla ilk gelen şey yüksek vergi tutarları oluyor. Genelde bu konuya ilişkin sıklıkla yapılan şaka, “bir araba kendime bir araba da devlete alıyorum” şeklindeyken, eğer aldığınız araba üst segment bir modelse o zaman bu şakanızı da rahatlıkla, “bir araba kendime 3 araba da devlete alıyorum” şeklinde güncelleyebilirsiniz.

Mercedes-AMG SL 63 4MATIC+ Türkiye'de satışta! Fiyatı sadece 11.5 milyon TL! - Page 2

Mercedes tarafından 2021 yılının Ekim ayında resmen tanıtılan ve tanıtımdan sonra da birçok dünya ülkesinde satışa sunulan Mercedes-AMG SL 63 4MATIC+ bugün itibariyle ülkemizde de satışa sunulmuş oldu.

Mercedes-AMG SL 63 4MATIC+ Türkiye'de satışta! Fiyatı sadece 11.5 milyon TL! - Page 3

4.0 litre V8 motoru ve çelik yerine yeniden tasarlanan üç katmanlı kumaş tavanı ile dikkat çeken yeni modelin satış fiyatı tam 11.575.000-TL olarak belirlendi.

Mercedes-AMG SL 63 4MATIC+ Türkiye'de satışta! Fiyatı sadece 11.5 milyon TL! - Page 4

Aslında milyon liraların anlamını yitirdiği bugünlerde, böylesine üst düzey bir araç için bu para çok fazla görünmeyebilir ancak aracın vergisiz fiyatının 2.900.000-TL civarında olduğu hesaba katıldığında, şaşırmamak elde değil.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.