Mercedes-Benz, dört kapılı coupe algısını güçlendiren tasarımıyla dikkat çeken GLE Coupe’nin yanı sıra GLE 450 AMG Coupe ve GLE 63 AMG Coupe ile C 350 Plug-In Hybrid, C 450 AMG ve CLA Shooting Brake modellerini de ilk kez NAIAS – Detroit Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkardı.

Mercedes-Benz, bir coupe ve bir SUV’nin özelliklerini buluşturduğu yepyeni modeli GLE Coupe’yi NAIAS – Detroit Auto Show’dan bir gün önce düzenlediği özel bir davet ile dünya basınına tanıttı.

Westin Book Cadillac’ta düzenlenen organizasyonda, açılış konuşmasını yapan Daimler AG CEO’su Dr. Dieter Zetsche, Mercedes-Benz 4MATIC sisteminin 2015 yılında 30. yılını kutladığını ve 2015’in Mercedes-Benz dünyası için SUV yılı olacağını belirtti.

Daimler AG Yönetim Kurulu Üyesi Thomas Weber ve Daimler AG Yönetim Kurulu Üyesi ve Mercedes-Benz Otomobil Grubu Başkanı Ola Källenius’un konuşmaları ile devam eden etkinlik, Amerikalı ünlü şarkıcı Mayer Hawthorne’un performansı ile son buldu.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.