Öncelikle Inkas Group hakkında bilgi sahibi olmayanlar için ünlü firmadan kısaca bahsedelim. Birazdan, sizin de çalışmalarından birine şahitlik edeceğiniz firma, Birleşik Arap Emirlikleri merkezli çalışan ve zırhlı araçlar tasarlamaya yoğunlaşan bir firma olarak biliniyor. İlaveten, Inkas Group üzerinde çalıştığı araçları sağlamlaştırmanın yanı sıra, araca ekstra lüks özellikler de katarak kendine has tarzını gözler önüne seriyor.

Firmanın yapmış olduğu son çalışmalarından birisi de görmüş olduğunuz Inkas G63 AMG olarak biliniyor. Neticede, Inkas Group bu göz alıcı Mercedes-Benz modelinin, camları da dahil olmak üzere tüm yüzeylerini zırhla güçlendirerek yeni tasarımına başlamış. Araç, birçok değişik kalibredeki kurşuna karşı tamamen güvenli hale getirilmiş. Buna ek olarak aracın tabanı, parça tesirli el bombalarına karşı en üst güvenlik seviyesine sahip olarak hazırlanmış. Son teknoloji ürünü kameralarla donatılan G63 AMG, çevresini en iyi şekilde izleyebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Inkas Group, imzasını atmış olduğu bu aracın iç tasarımını da lüks özellikler katarak yeniden şekillendirmiş. Örneğin; G63 AMG, piyasanın en lüks materyalleri olan ve Rolls-Royce, Bentley, Aston Martin gibi dev markalarda da kullanılan egzotik deri ve ahşap kaplama ürünleri ile donatılmış. İlaveten; aracın tavan kısmına da iş hayatında ya da daha başka alanlarda inanılmaz gösterimler izlenebilmesi için özel LED aydınlatma sistemleri konuşlandırılmış.

Piyasadaki hiçbir koltuğun bu araç için uygun olmadığına karar veren firma, G63 AMG için özel olarak yeni bir koltuk tasarımı yapmış. Isıtmalı ve soğutmalı olarak üretilen egzotik deri koltuklar, özelliklerine ek olarak; masaj yapabilme donanımına da sahip!

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.