Mercedes'in elektriklisi EQE'nin iç mekân teknolojisi sizleri çok şaşırtacak! - Page 1

Mercedes-Benz EQE SUV 16 Ekim 2022'de piyasaya sürülecek. O zamana kadar elimizde herhangi bir bilgi olmayacak olsa da aracın sızdırılan yeni fotoğraflarında iç mekânın harika oluşu dikkat çekiyor.


Mercedes-Benz aracı yayınlamadan önce EQE'nin iç mekanını tanıttı.

Mercedes'in elektriklisi EQE'nin iç mekân teknolojisi sizleri çok şaşırtacak! - Page 2

Tabii ki bu özelliklerin çoğu Mercedes EQ platformuna bağlı olacak. Bazı iç tasarım özellikleri tıpkı EQE ve EQS sedan modellerinde olduğu gibi, isteğe bağlı ekstra özellik olacağına dair bilgiler de var.

Mercedes'in elektriklisi EQE'nin iç mekân teknolojisi sizleri çok şaşırtacak! - Page 3

Ekranın yanında, EQS'de bulacağınız türbin tarzı havalandırma delikleri ve kapasitif dokunmatik düğmelere sahip olacak. Aynı bağımsız tasarıma sahip orta konsolda daha fazla EQS ve EQE sedan benzerliği bulunabilir.


Küçük çantalar veya yakın tutmak istediğiniz daha büyük eşyalar için kullanışlı olan büyük bir saklama bölmesi bulunuyor.

Mercedes'in elektriklisi EQE'nin iç mekân teknolojisi sizleri çok şaşırtacak! - Page 4

Mercedes ayrıca SUV modellerde, kahverengi ve gri olmak üzere beş farklı renk kombinasyonu sunacağını söyledi. Basın materyallerinde ayrıca mavi ve siyah renk şemasında gözden kaçmıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.