Tokyo Otomobil Fuarı'nda görücüye çıkan Konsept eX, farklı gövdesi, yeni nesil yüksek verimliliğe sahip elektrikli aktarma organlarıyla dikkat çekiyor. Konsept eX, Mitsubishi Motors’un kompakt SUV anlayışının geleceğine dair ipuçları veriyor. Konsept eX, mükemmel sürüş keyfi için Mitsubishi Motors’un üstün 4x4 sistemi ile donatıldı.

Mitsubishi Motors, yeni dinamik ön yüz tasarımını Konsept eX ile kompakt SUV serilerine de taşıyor. Araç içerisinde farklı renklerin kullanılması hem sportif hem de parlak olan iç alanı zarif ve ferah bir hale getiriyor.

MITSUBISHI Konsept eX'in yeni nesil EV sistemi, ikinci nesil yüksek kapasiteli, yüksek performanslı bataryayı önde ve arkada, yüksek çıkışlı elektrik motorlarıyla bir araya getiriyor. Bu yapılandırma, EV sisteminin daha hafif ve daha etkili hale gelmesini sağlamanın yanı sıra aracın ağırlığındaki azalmayla birlikte sürüş menzilini de 400 kilometreye kadar çıkartıyor. 70 kW'lik ön ve arka motorlar, toplamda 140 kW güç sağlayarak sorunsuz hızlanma ile keyifli bir sürüş vaat ediyor.

Konsept eX'in yanı sıra Mitsubishi Motors standında, outdoor macerasını yansıtan aksesuarlara sahip Konsept L200 GEOSEEK ve Konsept ASX GEOSEEK de yer alacak.

Yeni L200 ve makyajlanan ASX modellerine uygulanan Konsept Geoseek, outdoor meraklılarına yönelik eklenen sert görünümlü aksesuarlarıyla dikkat çekiyor. Bu modellerin sertliğini ifade etmek üzere gövdede koyu tonda inci grisi boya tercih edilirken; SUV araçlara işlevsellik kazandırmak için canlı turuncu renkte sis farı çerçeveleri, çamurluk şeridi, alaşımlı jantlar, yan donatılar, arka rüzgarlık, arka tampon gibi parçalarla göz alıcı kapı aynaları kullanıldı. Buna ek olarak modelde, bisikletlerin veya kamp aletlerinin taşınması için araç üstü tavan sepeti bulunuyor. L200’de tepe lambaları, ASX’de ise LED sis farı yer alıyor.


Makyajlanan Mitsubishi ASX: Geçtiğimiz Kasım ayında Los Angeles Otomobil Fuarı'nda tanıtılan makyajlı Mitsubishi ASX, Mitsubishi Motors’un yeni dinamik ön tasarım görsel kimliğini ortaya koyacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.