1909'dan beri çizgisini koruyan Morgan'ın 3 Wheeler isimli modeli 2011 yılında yeniden üretilmeye başlanmıştı. Elektrikli ve klasik benzinli versiyonları bulunan bu model sonunda Türkiye'de satışa sunuldu.

Markanın Türkiye temsilciliğini ise Tunç Lokmanhekim'in kurucusu olduğu Klasik Garaj üstleniyor. Paylaşılan ilk bilgilere göre Morgan 3 Wheeler'ın klasik benzin motorlu modeli 85 bin pound yani yaklaşık 380 bin TL'den alıcı buluyor.

Üstelik bu modeller kişiselleştirilmiş bir tasarıma sahip. Alıcının tercihlerine göre hazırlanan modeller bu sayede kişiye özgü bir hal alıyor. Böylece hiçbir Morgan 3 Wheeler birbirine birebir benzemiyor.

Yılda sadece 1300 tane üretilen Morgan 3 Wheeler kullanmak için motosiklet ehliyetine sahip olmak gerekiyor. El yapımı olarak hazırlanan bu modellerin alıcılara teslim edilmesi ise 3 veya 4 ay sürüyor. Bu süre talep edilen değişikliklere göre farklılık gösterebiliyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.