Morgan 3 Wheeler'ın Türkiye satışları başladı - Page 1

1909'dan beri çizgisini koruyan Morgan'ın 3 Wheeler isimli modeli 2011 yılında yeniden üretilmeye başlanmıştı. Elektrikli ve klasik benzinli versiyonları bulunan bu model sonunda Türkiye'de satışa sunuldu.

Morgan 3 Wheeler'ın Türkiye satışları başladı - Page 2

Markanın Türkiye temsilciliğini ise Tunç Lokmanhekim'in kurucusu olduğu Klasik Garaj üstleniyor. Paylaşılan ilk bilgilere göre Morgan 3 Wheeler'ın klasik benzin motorlu modeli 85 bin pound yani yaklaşık 380 bin TL'den alıcı buluyor.

Morgan 3 Wheeler'ın Türkiye satışları başladı - Page 3

Üstelik bu modeller kişiselleştirilmiş bir tasarıma sahip. Alıcının tercihlerine göre hazırlanan modeller bu sayede kişiye özgü bir hal alıyor. Böylece hiçbir Morgan 3 Wheeler birbirine birebir benzemiyor.

Morgan 3 Wheeler'ın Türkiye satışları başladı - Page 4

Yılda sadece 1300 tane üretilen Morgan 3 Wheeler kullanmak için motosiklet ehliyetine sahip olmak gerekiyor. El yapımı olarak hazırlanan bu modellerin alıcılara teslim edilmesi ise 3 veya 4 ay sürüyor. Bu süre talep edilen değişikliklere göre farklılık gösterebiliyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.