Otomobil

Müjde! 2020 Volkswagen Passat fiyatları düştü!

2020 Volkswagen Passat fiyatları bu sefer düştü. Fiyatların yer aldığı listeye hep birlikte göz atalım.

Müjde! 2020 Volkswagen Passat fiyatları düştü! - Page 1

Polo, Passat, Aerton, Golf, Tiguan, T-Roc, Toureg gibi zengin model içeriklerini bünyesinde barındıran ve modelleri ülkemizde de oldukça beğenilen Volkswagen'in, 2020 model sıfır araç modellerine yapmış olduğu son fiyat düzenlemeleri gerçekleşti.

Dolayısı ile otomobil sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Volkswagen'in ülkemizde en çok talep gören otomobillerinden biri olan Passat’ın Ocak ayı fiyatları da gün yüzüne çıkmış oldu. Güncellenen Passat fiyatlarına baktığımızda, geçtiğimiz aya kıyasla daha makul olduğunu söyleyebiliriz. 

Uzun süredir içinde bulunduğumuz koronavirüs salgını nedeni ile otomotiv piyasasında yaşanan hareketlilik fiyatlara da yansımıştı, geçtiğimiz aylarda gerçekleşen ÖTV zammı ve kur farkı nedeni ile fiyatlar iyice yükselmişti. Ancak yeni yılın ilk ayında fiyatlarda düşüş görüldü. Bu düşüş bir nebze de olsa meraklılarını mutlu etti. Dileriz önümüzdeki aylarda da otomotiv pazarındaki bu fiyat düşüşlerinin devamı gelir.

İşte 2020 Volkswagen Passat modellerin yer aldığı yeni fiyat listesi;

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.