Otomobil

Müjde! Benzine indirim geliyor!

Son günlerde oldukça dalgalı bir performans sergileyen akaryakıt fiyatlarında son dakika gelişmesi yaşandı. İşte detaylar!

Müjde! Benzine indirim geliyor!

Bildiğiniz gibi ülkemizde sıfır otomobil satın almak gün geçtikçe zorlaşıyor. Ancak zorlaşan tek şeyin otomobil satın almak olmadığını da söylememiz lazım. Zira araç sahipleri arabalarını çalıştırmaya korkuyor. Günümüzde ortaya çıkan akaryakıt fiyatları pek çok sürücüyü zorlarken, zaman zaman gelen indirimler tüketiciye bir nebze de olsa nefes aldırıyor. İşte bu indirimlerden biri daha gün yüzüne çıktı. Elde edilen verilere göre benzine indirim yolda!

Müjde! Benzine indirim geliyor!

Son günlerde oldukça oynak bir hale gelen akaryakıt fiyatlarında bazen zam bazense indirim haberleri gündeme geliyor. Sektör kaynaklarından elde edilen bilgilere göre bu kez de benzinin litre fiyatında indirim bekleniyor. Buna göre benzin, 30 Ağustos Salı gününden geçerli olacak şekilde 1 lira 4 kuruşluk indirim almış olacak. Bu kararda brent petrol fiyatlarının geri çekilmesinin büyük payı olduğu da gelen haberler arasında.

Peki ama motorin fiyatlarında zam veya indirim söz konusu olacak mı? Bu sorunun cevabı şimdilik hayır. Her ne kadar benzin fiyatlarında indirim yapılacağı ifade edilse de, motorin fiyatlarında herhangi bir değişimin olmayacağını söyleyebiliriz. Akaryakıt fiyatlarındaki oynaklığın ne zaman son bulacağını ise zaman gösterecek.

İstanbul’daki güncel akaryakıt fiyatları ise şu şekilde;

Motorin: 26,91 TL

Benzin: 21,16 TL

Yorumlar
Mehmet
MAZOT BENZİNDEN NEDEN NİYE NİÇİN ÇOK FAZLA BU NE BİÇİM SAPKINLIKTIR. BU NE BİÇİM REZİLLİKTİR ???
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.