Bildiğiniz gibi ÖTV düzenlemesinin ardından otomobil üreticilerini fiyatlarını bir bir güncelledi. Buna Japonya merkezli otomotiv devi olan Nissan da dahil. Şirketin ülkemizdeki fiyat politikası genel olarak yüksek olsa da hali hazırdaki fiyat listesi tüketiciler için bir fırsat olabilir.

Biz de bu haberimizde sizler için Nissan Juke modelinin güncel fiyat listesi ve versiyon seçeneklerini paylaşıyor olacağız. Öyleyse daha fazla vakit kaybetmeden başlayalım.

Nissan Juke fiyat listesi: Sakın kaçırmayın


Nissan Juke B sınıfı bir SUV modeli ve ülkemizde fazlasıyla da ilgi görüyor. Araç şu anda baz donanım seviyesinde karşımıza 1.0 litrelik benzinli bir motorla beraber geliyor ve 115 beygir güç üreten bu motor manuel şanzımanla kombine ediliyor.

Tekna olarak isimlendirilen paketin fiyatı ise 443.300 TL. Eğer manuel yerine otomatik şanzıman tercih edecekseniz ödemeniz gereken en az paraysa 523.400 TL oluyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.