Yola tutunma konusunda oldukça iddialı olan yeni Nissan Navara, elektronik sınırlı kaymalı diferansiyel (eLSD) ile sürücüsüne güven veriyor. Lastik hızını sürekli olarak sensörlerle denetleyen bu gelişmiş sistem aynı aks üzerindeki tekerleklerden birinin diğerine oranla daha hızlı dönmesi halinde daha hızlı dönen tekerleğin hızını azaltmak üzere fren yapıyor. Bunun sonucu olarak yol tutuş ve viraj dengesi artarken daha güvenli bir sürüş sağlanıyor.

Hız Sabitleme Sistemi, Yokuş İniş Destek Sistemi (HDC), Yokuş Kalkış Destek Sistemi (HSA), anahtarsız giriş ve geri görüş kamerası ise Navara’nın öne çıkan ekipmanları oluyor.

Yeni Navara’nın iki ve dört tekerlekten çekişli versiyonları altı vitesli manuel şanzıman dışında opsiyonel olarak sunulan yedi vitesli otomatik şanzımanla da kombine edebiliyor.

1 ton yük taşıma, 3500 kg römork çekme kapasitesine sahip pick-up’ın kargo alanı 1578 mm’ye uzatılmış. 79 bin 900 TL’den başlayan fiyat etiketine sahip araçta görev yapan yeni 2.3 litre dCi motor, 160 HP ve 190 HP olmak üzere iki farklı güç sunuyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.