Bir önceki nesline göre daha modern bir görünüme kavuşan Yeni Nissan Note, yine iç mekanda geniş bir yaşam alanı sunmayı başarıyor.Genelde sert plastik iç mekan malzemesi tercih edilirken birlikte sunulan 3 farklı donanım seçeneği yeni modelin en büyük kozları

Modelin baz donanım paketi olan Visia seçeneğinde bile Bluetooth, Lastik Basınç Sensörü, Start&Stop ve hız sabitleyici gibi teknolojilerini bulmak mümkün. En dolu paketi olan Platinıum versiyonu ise Çevre Görüş Sistemi ve Şerit Takip Asistanı gibi donanımlar da barındırıyor

Yeni modelin can alıcı noktası ise tutumlu motorları ile sağlanan ekonomik yakıt tüketim verileri. Yeni Nissan Note 1.2 litrelik benzinli motorları ile 100 km'de ortalama 4,7 litre yakıt tüketirken, Renault'tan alınan 1,5 DCİ dizel motorları ile de sadece 3,6 litre yakıt tüketim değerine sahip. Yeni Nissan Note iç hacim genişliği ve özellikle dizel motorları ile sunduğu yakıt tüketim verileri ile önümüzdeki dönem ülkemizde şimdiden adından söz ettireceğe benziyor.

Şimdilik hiçbir motor seçeneğinde otomatik şanzıman versiyonu bulunmayan Yeni Nissan Note 6 farklı renk seçeneği ile satışa sunuluyor. Ayrıca daha ekonomik bir sürüş sağlamak için Eco Mode fonksiyonuna da sahip.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.