Nissan Qashqai fiyat listesi: Fiyatı hala 1 milyonun altında! - Page 1

SUV dünyasına karşı artan talep, fiyatların da günden güne yükselmesine neden oluyor. Elbette ülkemizde fiyatların sırf bu sebepten dolayı yükseldiğini söylemek güç. Artan döviz kuru ve maliyetler de fiyatların artmasında önemli düzeyde rol oynuyor. C-SUV sınıfında ise güncel koşullarda fiyatı 1 milyonu geçmeyen bir araç bulmak artık kolay değil.

Nissan Qashqai fiyat listesi: Fiyatı hala 1 milyonun altında! - Page 2

Nissan Qashqai fiyat listesi: Fiyatı hala 1 milyonun altında!


İşte tüm bunlara karşın Nissan Qashqai hem fiyatı hem de özellikleri ile dikkat çekmeyi başarıyor. Ülkemizde satış yapmaya devam eden Japonya devi, Qashqai fiyatlarını emsallerine göre biraz daha uygun tutuyor. Biz de bu haberimizde aracın versiyon seçenekleri ve güncel fiyat detaylarını sizlerle paylaşıyor olacağız.

Nissan Qashqai fiyat listesi: Fiyatı hala 1 milyonun altında! - Page 3

Nissan Qashqai uzun yıllardır devam ettirdiği kasa tasarımında sonunda değişiklik yaşadı. Her ne kadar bu değişiklik majör derecede olmasa da ön ve arka far gruplarında bazı operasyonlar yapıldı.

Nissan Qashqai fiyat listesi: Fiyatı hala 1 milyonun altında! - Page 4

Artık göze daha çok hitap eden Qashqai, ülkemizde 974.400 TL’den başlayan fiyatlarla satışta. Tüm donanım paketleri ve fiyatlarının yer aldığı listeyi aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.