Opel Corsa fiyat listesi: Bu fiyata araba yok! - Page 1

Artık ikonik hale gelen Opel Corsa, sınıfına yön veren araçların başında geliyor. Son kasasıyla beraber artık daha sportif çizgilere sahip olan Corsa için ülkemizde dört farklı donanım seçeneği sunuluyor. Bu donanım seçeneklerinden en merak edileni ise kuşkusuz en uygun fiyatlı olanı.

Opel Corsa fiyat listesi: Bu fiyata araba yok! - Page 2

Aracın hem motor mekanik özelliklerini hem de fiyatlarını bulabileceğiniz haberimizin detaylarına vakit kaybetmeden geçelim.

Opel Corsa fiyat listesi: Bu fiyata araba yok! - Page 3

Opel Corsa fiyat listesi: Bu fiyata araba yok!


Opel Corsa baz donanım paketinde 5 ileri manuel vitesle beraber geliyor. Giriş seviyeyi Elegance olarak isimlendiren marka, bu pakete 75 beygir güç üretebilen 1.2 litrelik benzinli bir motor koymayı uygun bulmuş. Bu motor ve şanzıman ikilisi performans anlamında belki harikalar yaratmıyor ancak vasat bir çizgiye de sahip olmuyor.

Opel Corsa fiyat listesi: Bu fiyata araba yok! - Page 4

Gelelim yavaş yavaş fiyata. 2023 model yılını baz aldığımız Opel Corsa’nın en boş paketi için belirlenen fiyat, resmi siteye göre 539.900 TL olarak görünüyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.