Opel Corsa fiyat listesi: Yarım milyon istiyorlar! - Page 1

B sınıfı hatchback denince akla ilk gelen otomobillerden birisi olan Opel Corsa, sınıfına yön vermeye devam ediyor. Ülkemizde de fazlasıyla ilgi gören araç, son gelen zamlardan da fazlasıyla etkilenmiş durumda.

Opel Corsa fiyat listesi: Yarım milyon istiyorlar! - Page 2

Öyle ki, donanımsal anlamda en boş Opel Corsa sahibi olmak için ödemeniz gereken bedel, yarım milyon seviyesine ulaştı. Aracın donanım paketleri ve fiyat listesinin tamamına dair tüm bilgiler haberimizin detaylarında!

Opel Corsa fiyat listesi: Yarım milyon istiyorlar! - Page 3

Opel Corsa fiyat listesi: Yarım milyon istiyorlar!


Tasarımsal anlamda oldukça şık duran Opel Corsa, segmentinin gerekliliklerini sonuna kadar yerine getiriyor. Bunu gerek iç mekandaki yaşam alanları gerekse 309 litrelik bagaj hacminde görmek mümkün.

Opel Corsa fiyat listesi: Yarım milyon istiyorlar! - Page 4

Baz donanım seviyesinde 1.2 litrelik benzinli bir motora ev sahipliği yapan araç, bu makine sayesinde 75 beygir güç üretebiliyor. Uzun yolculuklarda olmasa bile şehir içi kullanımlarda oldukça yeterli olan bu motora eşlik eden şanzıman ise 5 ileri manuel vites.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.