Opel Insignia fiyat listesi! Böyle zam görülmedi - Page 1

D sınıfı sedan modelleri arasında yer alan Opel Insignia, beğenilen otomobillerin başında yer alıyor. Volkswagen Passat, Skoda Superb, Peugeot 508 gibi rakiplerine kıyasla daha az satılan aracı yine de yollarda görüyoruz.

Opel Insignia fiyat listesi! Böyle zam görülmedi - Page 2

Bize kalırsa otomobilin daha az tercih edilmesindeki temel sebep tasarımsal yapısı, iç hacmi veya başka bir teknik detayının kötü olması değil. Bu durum tamamıyla Opel’in fiyat politikası ile ilgili.

Opel Insignia fiyat listesi! Böyle zam görülmedi - Page 3

Opel Insignia fiyat listesi! Böyle zam görülmedi


Araç bütün donanımlarda karşımıza 1.5 litrelik dizel motor ile geliyor. 122 beygir gücünde olan bu motora 8 ileri otomatik bir şanzıman eşlik ediyor. Peki ama otomobilin fiyat değişimi nasıl şekillendi?

Opel Insignia fiyat listesi! Böyle zam görülmedi - Page 4

Opel Insignia henüz Eylül ayında 490.900 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyordu. Ancak son yapılan zamlar neticesinde aracın yeni giriş fiyatı tam 529.900 TL oldu. Emsalleri ile kıyaslandığında bu fiyatın oldukça fazla olduğunu görüyoruz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.