Opel'de büyük indirim! Ay sonuna kadar geçerli - Page 1

Opel, 1982’den bu yana otomotiv sektöründe. B sınıfının başarılı oyuncusu, bugüne dek uygun fiyat konseptini benimsedi. Ancak son dönemde ülkemiz dahil tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi, çip krizi ve Rusya-Ukrayna savaşı patlak verene dek. Tabii döviz kurunu da pas geçmemek gerekiyor. 

Opel'de büyük indirim! Ay sonuna kadar geçerli - Page 2

Fiyat listesi ve özellikleri


Opel Corsa; üç motor seçeneğiyle satışta. Aynı zamanda üçü de benzinli. Giriş seviyesi 1,2 motor; 75 HP güç ve 118 Nm tork üretebiliyor. 5 ileri manuel şanzımanla geliyor ve ortalama yakıt tüketimi ise fabrika verilerine göre 4,1 litre.

Opel'de büyük indirim! Ay sonuna kadar geçerli - Page 3

Bir üst seviye motor ise Direkt Enjeksiyonlu 1.2 Turbo. Bu, 100 HP güç ve 205 Nm tork üretiyor. Ayrıca 8 ileri otomatik şanzımana sahip. Ortalama yakıt tüketimi de 4,3 litre. Aynı zamanda bu motorun 130 HP güç ve 230 Nm torkla gelen ve 4,5 litre yakıt tüketen bir seçeneği daha var.

Opel'de büyük indirim! Ay sonuna kadar geçerli - Page 4

Otomobilde üç donanım paketi karşımıza çıkıyor. Burada Elegance, Edition ve Ultimate sunuluyor. Corsa, tüm donanım seçeneklerinde şerit koruma ile aktif şerit takip, sürücü yorgunluk tespit, trafik işareti tespit, hız limitleyici, aktif acil fren sistemi (Yaya algılama dahil) gibi gelişmiş güvenlik özellikleriyle geliyor. Bu da sürücü güvenliği açısından oldukça olumlu bir detay.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.