Otomobil

Otomobiliniz için akıllı izleme uygulaması

Automatic Link uygulaması ile otomobilinizi daha iyi izleyeceksiniz.


Bu zamanda taşıdığımız akıllı telefonlarda bulunan sağlık, günlük adım kalori alımı ve bunun gibi çeşitli uygulamalar her yerde bu bilgilere kolay ulaşmamızı sağlıyor.

Şimdi bu uygulamalara benzer ancak otomobiliniz için geliştirilmiş bir uygulama tanıtıldı. Automatic Link adlı uygulama ile aracınızı izleyebilir ve rutin sürüş sırasında bütün bilgilere ulaşabilirsiniz.

1374421621_automatic.jpg

Automatic Link bir yazılıma bağlı olarak çalışan Android ve iOS uygulamasıdır. Uygulama otomobilinize ekleyeceğiniz bir araç ile sürüş modelleri, gezi zaman çizelgeleri, yakıt verimliliği ve araba performansı gibi verileri toplamanızı sağlar.

1374421650_automatic-dongle.jpg

Hala beta aşamasında olan uygulama ile kaza anında aile ve sevdiklerinizden yardım istemek için sürücü adı, kaza yeri ve araç açıklaması hakkında çarpışma uyarı mesajı gönderebilirsiniz. Ayrıca aracınızı en son nerede park ettiğinizi bu uygulama sayesinde hep bileceksiniz.

1374421639_automatic-crash.jpg

Automatic Link uygulaması şimdilik iPhone 4S \ 5 ve aşağıdaki Androidli cihazlarda kullanılabiliyor.

Motorola Droid - RAZR MAXX, RAZR M

HTC - Thunderbolt

Samsung Galaxy - S II, S III, Not I & II, Nexus

Google (LG) – Nexus

Automatic Link, 1996 yılından bu yana ABD'de satılan hemen hemen her benzinli araba ile çalışabilir tüm araba OBD-II portu ile yüklü olan yıldır.

http://www.automatic.com/

1374421687_automatic-engine.jpg

Yorumlar
Misafir
Gakkonun arabası yok ki ne yapsın... Rumuz:G@kko
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.