Otomobiller için aylık ücretli abonelik sistemi geliyor! - Page 1

Teknolojinin gelişmesi bir taraftan günlük hayatımızın kolaylaşması bakımından son derece faydalı olurken, diğer taraftan aslında ihtiyacımız olmayan ya da lüks sayılabilecek harcamaların zorunlu ihtiyaç gibi algılanmasına ve buna bağlı olarak da ekstra harcamalar kalemlerimizin günden güne şişmesine neden olabiliyor.

Otomobiller için aylık ücretli abonelik sistemi geliyor! - Page 2

Bunun en güzel örneği, YouTube Premium, Spotify, Netflix gibi ücretli hizmetlere aylık bedeller ödeyerek abone olan kullanıcı sayısının her geçen gün artması gösterilebilir.

Otomobiller için aylık ücretli abonelik sistemi geliyor! - Page 3

Her ne kadar birkaç yıl öncesine kadar bu servislere para ödeyerek abone olanlara, “ufo gören masum köylü” gibi bakan kişilerin sayısı bir hayli fazla olsa da, bugünlerde ibre tam tersine döndü ve hiçbir paralı servise abone olmayanlara aynı gözle bakılır oldu.

Otomobiller için aylık ücretli abonelik sistemi geliyor! - Page 4

İşte tüketicilerin bu eğilimini gören büyük otomotiv şirketleri, yeni nesil araçlardaki bazı özelliklerin kullanıma sunulabilmesi için aylık abonelik sistemi üzerinden ücret talep etmeye hazırlanıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.