Sözü geçen teknoloji, orjinal ismiyle 'HUD Display' şu anda jetlerde ve savaş uçaklarında kullanılıyor ve mühendisler aynı teknoloji sayesinde, araçların da ön camlarına ikon ve bilgi taşımayı hedefliyor.

Güvenilir kaynaklara göre; teknolojinin pazara açılması çok yakın bir tarihte ön görülmüyor. Ama analistlerin görüşü ihtimalin varlığını kanıtlıyor.
Apple aynı zamanda; tamamıyla elektrikle çalışan ve kendi kendini sürebilen bir minivan üretimi üzerinde çalışıyor, projenin isminin "Proje Titan" olduğu tahmin ediliyor.

Ön camlara uyarlanacak jet teknolojisinin otomotiv endüstrisi tarafından sabırsızlıkla beklendiği göz önünde bulundurulduğunda; Apple'ın ilk adımı atacağı gerçeği kaçınılmaz.

BMW, Hyundai ve Volvo da aynı teknoloji üzerine çalışan şirketler arasında. Jaguar ve Land Rover'da, 'hayalet araba' dedikleri bir araç üzerine çalışmalara başladılar bile.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.