Otomobil

Otomotiv sektöründe görev değişimi

Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği OYDER başkanı olan Murat Şahsuvaroğlu görevini bıraktı.

Otomotiv sektöründe görev değişimi

Son günlerde Ford Otosan ile yaşadığı ticari anlaşmazlıklar ile gündeme gelen Murat Şahsuvaroğlu'nun OYDER'deki görevini bıraktığı açıklandı.

Otomotiv sektöründe görev değişimi

Konuyla ilgili açıklama Teknolojioku haber merkezine Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği OYDER tarafından yazılı olarak iletildi. İşte haber merkezimize gönderilen açıklama:

Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği (OYDER) Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini 2017 yılından bu yana başarıyla sürdürmekte olan Murat Şahsuvaroğlu, derneğimizin Nisan ayı olağan Yönetim Kurulu toplantısında görevini bırakma kararı almıştır.

Sayın Murat Şahsuvaroğlu’nun ardından başkanlık görevine OYDER Yönetim Kurulu tarafından Sayın Turgay Mersin seçilmiştir.

Sektörümüzün önde gelen sivil toplum kuruluşlarından biri olan OYDER’deki başkanlığı süresince üstlendiği misyon doğrultusunda yaptığı çalışmalar ile otomotiv sektöründe takdir toplayan Sayın Şahsuvaroğlu, bu katkılarına değerli bir üyemiz olarak ara vermeden devam edecektir. Bugüne kadar sağladığı katkılardan dolayı kendisine teşekkür ederiz.

OYDER Yönetim Kurulu Sayın Turgay Mersin Başkanlığında aynı görev bilinci ve sorumluluğu ile görevine kaldığı yerden devam etmektedir.

Saygılarımızla

Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği (OYDER)

Teknolojioku olarak Turgay Mersin'e yeni görevinde başarılar diliyoruz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.