Otomobil

ÖTV sonrası Fiat 56 Bin TL indirim aldı!

Türkiye’nin en çok satan araba markası Fiyat, Urban ve Lounge paketlerinde 56 Bin TL’ye varan indirimler yaptı. İşte ÖTV sonrası Fiat indirimli güncel liste!

ÖTV sonrası Fiat 56 Bin TL indirim aldı! - Page 1

Resmî Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararı ile 1600 cm3 silindir hacmine kadar yüzde 45 ÖTV dilimindeki matrah limiti 85 bin liradan 92 bin liraya yükseltildi. Aynı silindir hacmindeki otomobillerde matrah limiti 85 bin lira ile 130 bin lira arasında olan yüzde 50'lik ÖTV limitinde yer alan motorlu araçların yeni matrah limiti 92–150 bin lira olarak belirlendi.

Aynı motor silindir hacmindeki otomobillerde yüzde 50 ÖTV oranına esas 85 bin ile 135 bin lira aralığındaki matrah limitleri de 114-170 bin lira aralığına çekildi.

Türkiye’de en çok araç satan markaların başında gelen Fiat, ÖTV sonrası listede dikkat çeken fiyatlar mevcut. Özellikle sıfır Egea modellerinde 56 Bin TL’ye yaklaşan indirime gidildi.

Fiat ÖTV Sonrası İndirimi Yeni Fiyat Listesini Açıkladı!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.