Otomobil

ÖTV zammı sonrası 2020 Opel Astra Hatchback fiyat listesi

ÖTV oranlarındaki değişim, 2020 Opel Astra Hatchback fiyatlarının da artmasına sebep oldu. İşte aracın güncel fiyat listesi!

ÖTV zammı sonrası 2020 Opel Astra Hatchback fiyat listesi - Page 1

2020 yılının gelmesiyle beraber makyajlanan Opel Astra HB, ufak dokunuşlar ile beraber hem karakterini korumuş hem de daha karizmatik bir hale bürünmüştü. Aracın ön plana çıkan noktası ise karbon salınımını yüzde 19 oranında azaltması olarak görülüyor. Bahsi geçen otomobil bu özelliği ile sınıfının en iyisi konumunda bulunuyor. 

Hali hazırda Türkiye'de üç farklı motor seçeneği ile satışa sunulan 2020 model Opel Astra HB, 1.2 ve 1.4 litrelik benzinli seçenekleri ile öne çıkıyor. Buna ek olarak 1.5 litrelik dizel motorun da satışa sunulması alternatif sayısını üçe çıkartıyor. Ancak her otomobilde olduğu gibi bu araçta da ÖTV oranlarındaki değişim sonrası fiyatların güncellenmesi tüketiciyi üzüyor. İşte güncel  2020 Opel Astra Hatchback fiyat listesi!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.