Passat üretilmeyecek diye üzülmeyin! Skoda popüler sedan modeli için efsane bir liste sundu! - Page 1

Her ne kadar ülkemizde artık ucuz araba kalmasa da Skoda’nın fiyat politikasının ciddi manada yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Zira Volkswagen’in alt markası olarak düşünülen Skoda’nın fiyatları artık Volkswagen’i de geçmiş vaziyette.

Passat üretilmeyecek diye üzülmeyin! Skoda popüler sedan modeli için efsane bir liste sundu! - Page 2

Durumun neden bu hale geldiğini bilmiyoruz ancak bir gerçeğin de altını çizmek lazım. Markanın C sınıfı sedan alanında yarışan otomobili olan Skoda Octavia için da farklı şeyler söylemek mümkün değil. Tasarımsal anlamda abisi Superb’e fazlasıyla benzeyen Octavia, özellik olarak sınıfından yukarıda bir konfora sahip. Gelin bu otomobili sevabıyla günahıyla inceleyelim ve fiyat detaylarından bahsedelim.

Passat üretilmeyecek diye üzülmeyin! Skoda popüler sedan modeli için efsane bir liste sundu! - Page 3

Zam gelmese şaşardık: Skoda Octavia fiyatı zirveyi gördü


Skoda Octavia sınıfında oldukça dişli rakiplerle baş etmek zorunda. Toyota Corolla ve Honda Civic bu ciddi rakiplerin başında geliyor.

Passat üretilmeyecek diye üzülmeyin! Skoda popüler sedan modeli için efsane bir liste sundu! - Page 4

Ancak rekabet Skoda Octavia için hiç sorun değil çünkü otomobil, C segmenti bir araçtan bekleneni fazlasıyla karşılıyor. Bütün donanım paketlerinde DSG şanzıman ile gelen Octavia için ah bir de uygun fiyatlı olsa yorumunu yapmadan edemiyoruz. Peki ama aracın başlangıç fiyatı ne? Daha fazla vakit kaybetmeden bu sorunun yanıtını da siz değerli okuyucularımız ile paylaşmış olalım.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.