Passat’ı boşverin! Bu fiyata Superb kaçmaz! Skoda’dan 2023 kıyağı! - Page 1

D sınıfı sedan segmentinde tüketicilerin çok fazla bir alternatifi kalmadı. Açık konuşmak gerekirse bu sınıfın en çok talep gören otomobili Skoda Superb. Volkswagen Passat’ın da üretimine son verilmesiyle beraber rakip sayısı azalan aracın bagaj kapasitesi devasa bir hacim sunuyor. Geniş ailelerin aradığı hemen hemen bütün özellikleri bünyesinde barındıran Superb, fiyat listesiyle de dikkat çekiyor.

Passat’ı boşverin! Bu fiyata Superb kaçmaz! Skoda’dan 2023 kıyağı! - Page 2

Skoda Superb fiyat listesi: En iyi sedan!


Skoda Superb, 2023 model yılıyla yetkili bayilerdeki yerini aldı. Yeni sahiplerini bekleyen araçlar hazır kıta tutulurken, marka tarafından fiyat listesi elbette ki güncellendi.

Passat’ı boşverin! Bu fiyata Superb kaçmaz! Skoda’dan 2023 kıyağı! - Page 3

Yeni yıla yeni zamlarla beraber girmek şaşırtıcı olmasa da 1 milyonu aşan fiyata sahip olan Skoda Superb tüketicileri hem şaşırttı hem de biraz üzdü. Söz gelimi modelin en boş paketi için istenen bedel günümüzde tam 1.075.900 TL. Bu donanımda DSG olarak bilinen şanzımanın yanı sıra 150 beygir güç üreten 1.5 litrelik bir motorun kullanıcılara sunulduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Passat’ı boşverin! Bu fiyata Superb kaçmaz! Skoda’dan 2023 kıyağı! - Page 4

Peki Skoda Superb en dolu paketi için istenen bedelin ne kadar? Hemen bu sorunun yanıtını da verelim. Resmi site üzerinden gördüğümüz detaylara göre aracın en dolu donanımı L&K Crystal 2.0 TSI ACT 280 PS DSG 4x4 diye adlandırılıyor ve fiyatı 2.222.400 TL.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.