Peugeot 2008 fiyat listesi: Fıttırmaya az kaldı! - Page 1

Bildiğiniz gibi Türk Lirası, dolar ve euro karşısında değer kaybetmeye devam ediyor. Dolar’ın TL karşısında sürekli olarak rekor tazelediği şu günlerde otomobil üreticileri de boş durmuyor. Maalesef ki her gün yeni bir zam haberi ile uyanıyoruz. Ülkemizde sıfır otomobil alımında uygulanan ÖTV, KDV gibi vergiler, çip krizi ve Türk Lirası’nın durumunu göz önüne aldığımızda markalara çok da kızamıyoruz açıkçası. Bugünün konusu ise B sınıfı SUV modeli olan Peugeot 2008 olacak. Aracın versiyon seçenekleri ve güncel fiyat listesini ele alıyor olacağız. İsterseniz başlayalım!


Peugeot 2008 adeta cep yakıyor!


Markanın tasarımsal devriminin bir halkası olan 2008, karizmatik yapısı ile dikkat çekiyor. Tüketicilerin en çok rağbet gösterdiği B-SUV modellerinden birisi olan 2008, fiyat listesiyle ise adeta cep yakıyor.

Peugeot 2008 fiyat listesi: Fıttırmaya az kaldı! - Page 2

 Baz donanım seviyesinde 100 beygir güç üreten 1.2 litrelik benzinli bir motor sunan araç, 6 ileri manuel şanzıman ile geliyor. Active olarak isimlendirilen bu donanımın fiyatı ise haberi yazdığımız dakikalarda 338.000 TL seviyesinde gözüküyor.

Peugeot 2008 fiyat listesi: Fıttırmaya az kaldı! - Page 3

Yaklaşık olarak 340.000 TL verip manuel şanzımanlı bir araç satın almak pek cazip durmasa da Peugeot bunu tüketicilere sunmaya devam ediyor

Peugeot 2008 fiyat listesi: Fıttırmaya az kaldı! - Page 4

Alabileceğiniz en uygun otomatik 2008’in fiyatı ise 368.000 TL. Yani marka burada manuel ve otomatik şanzıman arasına 30.000 TL’lik bir fark koyuyor. Şimdi dilerseniz lafı fazla uzatmadan sizleri otomobilin versiyon seçenekleri ve güncel fiyat listesi ile baş başa bırakmış olalım. İşte detaylar!

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.