Peugeot 208 fiyatlarında büyük kampanya! Clio almadan önce bak! - Page 1

B hatchback sınıfı, ülkemizde en çok tercih edilen otomobilleri bünyesinde barındırıyor. Peugeot markasının bu segmentteki temsilcisi ise herkesin bildiği gibi Peugeot 208. Markanın tasarım devriminin son halkalarından birisi olan 208, sportif bir tasarım çizgisine sahip. Genellikle de genç kullanıcı kitlesine hitap eden otomobilin fiyatları ise almış başını gitmiş durumda.

Peugeot 208 fiyatlarında büyük kampanya! Clio almadan önce bak! - Page 2

Peugeot 208 fiyat listesi: Bu fiyatlar da ne!


Peugeot 208 ülkemizde 3 farklı donanım seçeneğiyle beraber satılıyor. Eskiden daha fazla olan bu donanım seçenekleri, her ne olduysa azaltıldı.

Peugeot 208 fiyatlarında büyük kampanya! Clio almadan önce bak! - Page 3

Ayrıca yine bundan birkaç ay öncesine kadar otomobilin baz seviyesinde manuel vites vardı ve bu da fiyatların daha uygun olmasını sağlıyordu. Ancak artık Peugeot 208 tüm donanım seçeneklerinde tam otomatik şanzımanla beraber geliyor ve bu durum da aracın olması gerekenden çok daha pahalı şekilde satışa çıkmasına yol açıyor.

Peugeot 208 fiyatlarında büyük kampanya! Clio almadan önce bak! - Page 4

Peugeot 208 giriş paketinde EAT8 olarak isimlendirilen tam otomatik şanzımanı ve 1.2 litrelik benzinli motoruyla beraber geliyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.