Sıfır araba fiyatlarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bugünkü konuğumuz ise Fransa merkezli otomotiv devi Peugeot’nun C-SUV alanındaki kozu 3008 olacak. Ferah iç yapısı ve geniş bagaj hacmi ile beraber büyük ailelerin tercihi olan Peugeot 3008, ülkemizde de hayli seviliyor.

 Türkiye’de C-SUV denince akla gelen ilk modellerden birisi olan araç, yeni fiyat listesiyle tüketicilerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Peki ama son güncellemelerin sonrasında aracın yeni fiyatları nasıl şekillendi?

Peugeot 3008 fiyat listesi: Fransız tankı!


Peugeot 3008 baz donanım seviyesinde karşımıza 1.2 litrelik benzinli bir motor ile geliyor. 130 beygir güç üreten bu motora ise 8 ileri otomatik bir şanzıman eşlik ediyor.

Active Prime olarak isimlendirilen paketin ülkemizdeki fiyatı ise şu anda tam 646.000 TL seviyesinde. Aynı paketin dizel versiyonu ise 130 beygir güç üreten 1.5 litrelik motor ile geliyor ve fiyatı 700.000 TL.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.