Peugeot 3008 fiyat listesi: İşte tank almanın bedeli! - Page 1

C-SUV segmentinde tüketicilerin birçok alternatifi var ve bu alternatifler arasında Peugeot 3008 öne çıkıyor. Şık tasarımı ve üstün özellikleriyle dikkatleri üzerine çeken bu araç, son zamdan sonra tüketicileri üzdü.

Peugeot 3008 fiyat listesi: İşte tank almanın bedeli! - Page 2

Zira güncellenen fiyat listesine göre, 3008'in fiyatı artık 1.220.000 TL'den başlıyor. Aracın en uygun fiyatlı versiyon olan Active Prime donanımda, 1.2 litrelik benzinli bir motor yer alırken, bu motor 130 beygir güç üretiyor. Şanzıman tarafında ise 8 ileri tam otomatik vitesin bulunduğunu da belirtmekte fayda var.

Peugeot 3008 fiyat listesi: İşte tank almanın bedeli! - Page 3

Peugeot 3008, C-SUV segmentinde öne çıkan bir model ve yüksek satış rakamlarına sahip durumda. Şık ve sportif tasarımı, geniş iç mekanı ve yenilikçi teknolojik özellikleriyle tüketicilerin ilgisini çeken model, son fiyat artışı yüzünden potansiyel alıcılar arasında ciddi bir hayal kırıklığına sebep oldu.

Peugeot 3008 fiyat listesi: İşte tank almanın bedeli! - Page 4

Peugeot 3008 fiyat listesi: İşte tank almanın bedeli!


Otomobil sektöründe yaşanan fiyat artışları genellikle birçok faktöre bağlı olarak ortaya çıkıyor. Döviz kurlarındaki dalgalanmalar, malzeme maliyetlerindeki artışlar ve vergi politikalarındaki değişiklikler gibi etkenler, otomobil fiyatlarının değişmesine neden oluyor. Bu faktörler, üreticilerin maliyetlerini etkiliyor ve nihai tüketiciye yansıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.