Peugeot 3008 fiyat listesi: Sınıfının kralı! - Page 1

Peugeot’nun tasarım devrimini başlattığı Fransız tankı 3008, geçen süreç içerisinde önemli makyaj operasyonları geçirdi. Ülkemizde oldukça popüler bir model haline gelen 3008’e yollarda sık sık rastlamak mümkün.

Peugeot 3008 fiyat listesi: Sınıfının kralı! - Page 2

Segmentinde ciddi rakipleri bulunmasına karşın markanın yüzünü güldüren bir satış performansı sergileyen aracın fiyat detaylarına yakından bakıyor olacağız. Donanım seçenekleri ve güncel fiyat listesine haberimizin detaylarından görebilirsiniz.

Peugeot 3008 fiyat listesi: Sınıfının kralı! - Page 3

Peugeot 3008 fiyat listesi: Sınıfının kralı!


Peugeot 3008 ülkemize 6 farklı donanım paketiyle beraber geliyor. Bu donanımların hepsinde 8 ileri tam otomatik şanzıman kullanan araç, kaputun altında ise donanımdan donanıma değişen farklı motor seçeneklerine sahip. Bu seçeneklerden ilki, baz versiyonda sunulan 1.2 litrelik benzinli makine. 130 beygir güç üretmeyi başaran bu motor, 8 ileri tam otomatik şanzımanıyla iyi işler çıkarıyor.

Peugeot 3008 fiyat listesi: Sınıfının kralı! - Page 4

Motor seçenekleri konusuna girmişken şunu da belirtmekte fayda var ki Peugeot 3008, hem dizel hem de benzinli yakıt seçeneklerine de sahip. 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.