Peugeot 3008 fiyat listesi! SUV'un kralında kaçırılmayacak fırsat! - Page 1

C-SUV modelleri arasındaki rekabet günden güne daha da artıyor. Aslında bu alanda yıllar önceye geri döndüğümüzde Volkswagen Tiguan’ın mutlak bir üstünlüğünü görmek mümkündü. Bu mutlak üstünlüğü zaman zaman Hyundai Tucson delmeyi başardı ancak Peugeot 3008 her zaman geri plandaydı. Tasarımsal anlamda beğenilmeyen eski 3008 modelleri, kullanıcılar tarafından pek tercih edilmiyordu.

Peugeot 3008 fiyat listesi! SUV'un kralında kaçırılmayacak fırsat! - Page 2

Peugeot 3008 fiyat listesi: Kral SUV


Ancak Peugeot tasarım devriminin başlangıcı da bu modelle birlikte olacaktı. Muhteşem bir tasarım çizgisiyle karşımıza çıkan Fransız şirket, tüketicileri bir anda kendisine çekmeyi başardı. İlerleyen yıllarda bu başarılı çizgiyi ufak makyaj operasyonlarıyla süsleyen Peugeot, görünüşe bakılırsa 3008 ile başarıyı yakalamıştı. Şimdilerde söz konusu aracın sınıfında en çok tercih edilen araba olduğunu net bir şekilde söylemek mümkün.

Peugeot 3008 fiyat listesi! SUV'un kralında kaçırılmayacak fırsat! - Page 3

Peugeot 3008 de diğer arabalar gibi zam yağmurundan etkilendi. Zira model artık ülkemizde 1.170.000 TL’den başlayan fiyatlardan alıcı buluyor. Donanım seçenekleri anlamında oldukça zengin olan 3008’in fiyat listesinin tamamına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Lafı çok fazla uzatmadan sizleri listeyle baş başa bırakmış olalım.

Peugeot 3008 fiyat listesi! SUV'un kralında kaçırılmayacak fırsat! - Page 4

ACTIVE PRIME 1.2 PureTech 130hp EAT8 Benzinli


Fiyatı: 1.172.000 TL

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.